5 способів боротьби з безсонням
- rayevamarina1993
- 17 лип. 2023 р.
- Читати 2 хв
Щойно голова торкнеться подушки, сон зникає без сліду. Якщо вам вдається заснути, то найменший шум може розбудити вас. Прокидаєтеся так часто, що здається, що ви не спали взагалі... Звучить знайомо?

Не засмучуйтесь, якщо ви дізналися у цьому списку якийсь із своїх симптомів! Навіть якщо безсоння довго мучить вас, завжди є способи змінити ситуацію на краще.
Не расстраивайтесь, если вы узнали в этом списке какой-то из своих симптомов! Даже если бессонница долго мучает вас, всегда есть способы изменить ситуацию к лучшему.
Ось п'ять способів для боротьби з безсонням:
Уникайте стимулюючих напоїв (кава, зелений чай, алкоголь, енергетики) і продуктів, що важко перетравлюються у вечірній час.
Регулюйте комфортну температуру в кімнаті, провітрюйте кімнату та усувайте джерела шуму.
Знижуйте стрес, відкладайте нервові розмови та телефонні дзвінки до ранку. Не лягайте спати у стані роздратування чи гніву.
Не проводьте багато часу перед телевізором, комп'ютером або телефоном перед сном. Надлишок синього світла від екранів може призвести до порушення добового ритму та сну.
Прогуляйтеся на свіжому повітрі перед сном і додайте до свого життя регулярні фізичні навантаження.
Якщо ви використовували всі ці способи, але сон все одно не приходить, не засмучуйтесь! Якщо ви не можете заснути протягом 30 хвилин, не залишайтеся в ліжку. Спробуйте зайняти себе чимось спокійним і приємним, а потім спробуйте знову заснути, коли відчуєте сонливість.
Пам'ятайте, що важливо прокидатися і лягати спати одночасно і щодня. Додайте до свого часу сну 15-20 хвилин на розслаблення та "засинання".
Препарати для здорового сну
Якщо у вас серйозні проблеми зі сном, зверніться до лікаря. Можливо, для боротьби з безсонням вам знадобиться консультація у психотерапевта чи невролога. Якщо діагноз поставити скрутно, вам допоможе лікар-сомнолог.
Важливо! Не починайте лікування із прийому снодійних препаратів! Вони викликають звикання і можуть бути небезпечними для деяких систем організму.
У боротьбі з безсонням найкраще використовувати безпечні засоби, які не викликають "синдрому відміни". Це препарати на рослинній основі, а також із вмістом важливих вітамінів та мікроелементів. Вони не викликають млявості та сонливості після пробудження. Так що ви можете бути спокійні, що вранці ви не заснете за кермом чи на роботі.
Перегляньте наші рекомендації нижче. Ці засоби містять компоненти, які допомагають швидко та легко заснути, зменшують кількість нічних пробуджень та покращують самопочуття після пробудження. Вони покращують якість сну вночі та настрій вдень.
Піклуйтеся про себе та своїх близьких! Здоровий сон - це дуже важлива складова нашого життя, тому докладіть зусиль і подбайте про усунення проблем зі сном.
Comments